Sproeiflacon 2-Way Tex Spray
Vanaf: € 12,75
Sproeiflacon 2-Way Tex Spray blauw
- Professionele sprayflacon
- Goede ergonomie; in één beweging twee keer sprayen
- Lichte bediening
- Zowel in straal als in spray af te stellen
Beschrijving
De sproeiflacon 2-Way Tex Spray blauw is een professionele en zeer efficiënt in te zetten sproeiflacon. Zowel bij het intrekken van de trigger als bij het loslaten van de trigger geeft deze sproeiflacon vloeistof. De onderkant van de aanzuigslang is verzwaard zodat de aanzuiging van de vloeistof altijd maximaal zal zijn. De flacon zelf staat stabiel en stevig op de ondergrond. De Sproeiflacon 2-Way Tex Spray is een sprayflacon voor professionals en daarom ook bijzonder geschikt voor thuis gebruik.
Het grote voordeel van deze sproeiflacon is dat er minder belasting van de vingers optreed. Schoonmakers die veel gebruik maken van een sproeiflacon weten dat lang werken met een sproeiflacon erg vermoeiend is voor de handen.
De TWO WAY trigger uit polyethyleen heeft een goede resistentie tegen verschillende producten (zie bij eigenschappen). De sproeikop is regelbaar van gerichte tot fijne besproeiing.
Deze sproeiflacon is ook ideaal in gebruik als plantenspuit.
Extra informatie
Besteleenheid | |
---|---|
Te gebruiken voor | Afzuigkap, Bad, Badkamer, Bedrijf, Disposable, Douchehoek, Geur verwijderen, Glas binnen, Glas buiten, Glas in lood, Huiskamer, Interieur, Kalk verwijderen, Keuken, Keukenblok, Koelkast, Kookplaat, Kraan, Oven, Persoonlijke verzorging, Spiegels, Tegels, Thuis, Toilet, Vloer, Vloeren, Voegen schoonmaken, Voordeelsets, Wasbak |
Kwaliteit | |
Geschikt voor keuken | |
Geschikt voor badkamer | |
Geschikt voor interieur | |
Geschikt voor microvezel | |
Geschikt voor toilet | |
Niet geschikt voor | oplossingen van natrium- en kaliumhydroxide. Organische zuren met een gering moleculair gewicht (bijv. mierenzuur, azijnzuur),chloorazijnzuur en chloorsulfonzuur. Verfoplosmiddelen, methanol, ammoniak, cellosolve oplosmiddelen |
New Product Tab
Hoeveel schoonmaakmiddel moet ik doseren in de sproeiflaconEen schoonmaakmiddel doseren is altijd belangrijk. Of je een schoonmaakmiddel nou toevoegt aan een emmer water of aan een sprayflacon; als je niet goed doseert dan heb je niet de optimale werking van het schoonmaakmiddel. Juiste doseringDe dosering die wij adviseren bij de ontvetter en de sanitairreiniger zijn bij beiden 20ml. Vul de sprayflacon met 500ml koud water, doseer 20 ml van het product in de doseerkamer en voeg dit toe aan de sprayflacon. Belangrijk is als je met een sprayflacon werkt, je het middel nooit nevelt. De spraykop moet altijd in een straal afgesteld staan. Doe je dat niet dan adem je spuitnevel in en dat is slecht voor je gezondheid. Bewaar de schoonmaakoplossing niet te lang, deze kan namelijk bederven.
Schoonmaakmiddel doseren
|
Waarom moet een sprayflacon in een straal staan en niet nevelen?Een sprayflacon moet je altijd in een straal afstellen omdat je de schoonmaak oplossing niet wilt inademen. Als je een sprayflacon in een spray afstelt ontstaan er aerosolen. Aerosolen adem je in en dat is op langere termijn slecht voor je longen. |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.